Wigs Direct je Váš specialista online prodejce paruky. Jsme hrdí na to, nabídnout široký výběr paruky a příčesky. Ať už hledáte ke koupi paruky vyrobené z vlasů nebo umělých vlasů paruky, budeme schopni nabídnout vhodné produkty v několika cenových relacích. Paruky které nabízíme, mají realistický a živoucí vzhledu a potěší vás vždy budete nosit. Máme loď našich paruky po celém světě. Jako společnost se snažíme ke spokojenosti zákazníků. Pokud máte jakékoli otázky týkající se paruky na nabídku, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře najdete níže.

Uvedené ceny jsou včetně DPH a včetně dopravy.
 
 Damske Paruky

Damske Paruky

Ženy Zdá se, že stále více využívat elegantní ženy, paruky a příčesky následovat nejnovější trend v účesech často stanovených celebrity nebo tvořivě změnit vlastní vzhled. Od chladné krátké vlasy paruky na nádherné dlouhé vlasy paruky, náš sortiment zahrnuje velké množství kvalitní paruky. Kromě toho, že používá jako módní paruky, další důležitou oblast použití je použití paruky na náhradu za ztrátu přirozené vlasy, protože výskyt nežádoucích účinků způsobených léčbou. Těšíme se být schopni poskytnout tento druh zdravotnických potřeb v blízké budoucnosti.

 

Panske Paruky

Panske Paruky

Pro mnoho mužů, plnou hlavou vlasů je velmi důležité s ohledem na jejich sebeúcty. Zatímco stárnou jde spolu s ztráta vlasů nebo oplešatět pro mnoho mužů, je to nic, co by 't být ukrytý s parukou, příčesek nebo tupé. Ačkoli reálné vlasy nemůže být znovu s těmi, náhrady, může být použit pro některé docela dobré optické výsledky. Budeme nabízet mužů paruky pro mnoho okolností a v různých účesů, od vhodná pro každodenní použití nad mladistvou trendy účesy pro účes pro starší muže. Tyto paruky bude pravděpodobně moci změnit váš vzhled významně podporují nebo si ve snaze o dosažení nové kvality života.

Paruky Karnevalove

 

Paruky Karnevalove

Naše produktové kategorie 'kostýmy Paruky' obsahuje mnoho produktů, které jsou vhodné pro kreativní kostým nebo zamaskovat. Tento druh party paruky jsou zvláště vhodné pro karneval nebo Halloween a jsou nejlépe slouží k dokonalé maškarní. Ostatní představitelný aplikace zahrnují použití těchto paruky pro Cosplay, Manga, nebo LARP události, stejně jako bytí používané jako části kostýmů v divadle nebo filmu produkčním prostředí.